"Cała Polska czyta dzieciom" - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

"Cała Polska czyta dzieciom"

" Czytanie książek to
najpiękniejsza zabawa,
jaką sobie ludzkość wymyśliła".
                           Wisława Szymborska

Nasz Oddział Przedszkolny w roku szkolnym 2016/2017 włączył się aktywnie w akcję "Cała Polska czyta dzieciom". W ramach rozpoczętej inicjatywy zaproszeni przez nas goście raz w miesiącu czytają naszym przedszkolakom dowolną bajkę.

W dniu 14 marca w czasie apelu szkolnego Pani Dyrektor wręczyła dwóm dziewczynkom z oddziału przedszkolnego pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział w Ogólnopolskim  Konkursie  Plastycznym „Baśnie, Bajki, Bajeczki” pod hasłem „Zima w dziecięcej literaturze” zorganizowanego w ramach trwającej od 15 lat kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Warto dodać, że do Organizatorów konkursu wpłynęło 152 prace z 87 placówek oświatowych z terenu całej Polski. Wszystkie prace można oglądać w holu głównym Bajkowego Przedszkola w Jaśle.

Amelce i Madzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.