ŚWIĄTECZNE KONKURSY - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

swiateczne konkursy
       W tym roku po raz kolejny odbyły się w eliminacje  szkolne VIII Edycji Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Wzięło  w nim udział 14 prac uczniowskich. Komisja konkursowa do następnego etapu zakwalifikowała szopki: Małgorzaty Wacek, Kamila Wójcika oraz Pawła Kobiałki. Bardzo licznie do Gminnego Konkursu Ozdób Choinkowych przystąpili uczniowie młodszych klas. Spośród 21 ozdób wybrano następujące:  Emilii Mazur, Amelii Płouchy, Oliwii Rachwał  oraz Darii Wójcik - wszystkie z oddziału przedszkolnego,  a także Mikołaja Barańskiego - klasa II, Szymona Rachwała - klasa II, Huberta Bąka - klasa III, Izabeli Ząbek - klasa III, Aleksandry Płouchy - klasa III, Aleksandry  Potocznej - klasa III. Powyższe prace zakwalifikowały się do etapu gminnego konkursu.
       Z kolei do etapu gminnego Konkursu Plastycznego „Kolędnicy wędrownicy” wybrano prace Dominika Dydaka z klasy V, Pawła Kobiałki z  klasy V, a także Pauliny Dytko z klasy VI.
       Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez szkołę. Wykonawcom  dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wysokiego poziomu prac.