8 marca - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Dzień Kobiet w Oddziale Przedszkolnym i w Szkole

 

W dniu Święta Kobiet
 dużo zdrówka i radości,
 moc uśmiechu i słodkości,
mało smutku oraz łez
pełni szczęścia, jeśli chcesz.
     8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w naszym przedszkolu złożyli piękne życzenia dziewczynkom i swojej pani. Nie obyło się bez słodkości, drobnych upominków i kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się, jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Panowała cudowna atmosfera pełna życzliwości i wzajemnej sympatii.
     Pani wychowawczyni i dziewczynki z całego serca dziękują chłopcom za pamięć, piękne życzenia, kwiaty i promienne uśmiechy, które dodały blasku temu dniu.
     Jest wiele okazji do świętowania, składania życzeń i mówienia sobie miłych słów. Jedną z takich dat jest 8 marca, kiedy w szczególny sposób świętują kobiety. Chłopcy, najmniejsi i ci starsi, a także panowie, zadbali w ten dzień o to, żeby koleżanki, panie nauczycielki (a w domach także mamy, siostry i babcie), poczuły się wyjątkowo. W imieniu wszystkich kobiet bardzo dziękujemy za kwiaty, słodkości i życzenia. Te miłe gesty pozostają w naszej pamięci na wiele lat i sprawiają, że atmosfera w naszej szkole jest pełna serdeczności i wzajemnego szacunku.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego