bal karnawałowy w OP - school website

W karnawale czas na bale

W tym tygodniu nasze przedszkolaki były nie do poznania,  ponieważ do naszej szkoły zawitał karnawał!
A skoro karnawał, to nie mogło zabraknąć balu. W naszym przedszkolu taka uroczystość odbyła się trzeciego lutego. W  tym dniu Przedszkolaki, jak przez dotknięcie czarodziejskiej różdżki, zamieniły się w księżniczki, wróżki, Batmanów, Spidermenów, żółwiki, kociaki i innych bohaterów bajek i filmów. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku  jak i wspólnych konkursów i zabaw.
     Słysząc piosenkę ,,Jedzie pociąg z daleka” nikt nie ,,podpierał ściany” . Małe nóżki szybko rwały się do tańca i wspólnych harców. Zabawa była udana, co można śmiało zauważyć po zadowolonych minach naszych wspaniałych przedszkolaczków.