basen - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Wyjazdy na krytą pływalnię do Strzyżowa

21 listopada 2018
     W listopadzie uczniowie po raz drugi wyjechali na basen do Strzyæowa. Pobyt na basenie tradycyjnie rozpoczęli ratownicy, którzy  zapoznali nas z regulaminem korzystania z pływalni. Dzieci mogły przez ponad 60 minut wykazać się umiejętnością pływania oraz korzystać ze wszystkich atrakcji tj. ze zjeżdżalni, rwącej rzeki czy jacuzzi. Podstawowymi celami wyjazdu na pływalnię było kształtowanie nawyków i postaw prozdrowotnych. Wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych oraz sportowa agitacja na rzecz zdrowego trybu życia. A także zachęcanie do czynnego spędzania wolnego czasu.
     Organizator i uczestnicy dziękują Organowi Prowadzącemu - Wójtowi Gminy Domaradz za sfinansowanie kosztów przejazdu!
24 października 2018
     W bieżącym roku szkolnym, wzorem lat ubiegłych, kontynuowane są w naszej szkole systematyczne wyjazdy na krytą pływalnię do Strzyżowa. W wyjazdach mogą uczestniczyć wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły po uzyskaniu aprobaty rodziców. Celem zajęć na pływalni jest:
- promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu,
- oswajanie dzieci z wodą,
- gry i zabawy w wodzie,
- doskonalenie pływania poznanymi stylami.
     Zjeżdżalnia, jacuzzi i baseny to atrakcje, z których mieli okazję skorzystać wszyscy uczestnicy środowego wyjazdu na basen. Bardzo dużo frajdy sprawiły dzieciom wspólne zabawy w wodzie oraz zjazdy na zjeżdżalni. Ku zadowoleniu nauczyciela wychowania fizycznego wszyscy bez wyjątku, świetnie radzili sobie w wodzie!!! Najważniejszy cel wycieczki: aktywne spędzenie wolnego czasu, został więc osiągnięty.
     Organizator i uczestnicy dziękują Organowi Prowadzącemu - Wójtowi Gminy Domaradz za sfinansowanie kosztów przejazdu!
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego