CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ. I TY MOZESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM - school website

Dobra, podobnie jak medycyny,
trzeba się uczyć przez całe życie.
To może wyrobić trwałą postawę dobroci…

Wanda Błeńska

W roku szkolnym 2020/21 nasza szkoła przystąpiła do IX Ogólnopolskiego Konkursu
,,CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ. I TY MOZESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM''
organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła w Lublinie. Konkurs miał na celu UCZENIE MŁODZIEŻY ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH BEZINTERESOWNEJ POMOCY POTRZEBUJĄCYM WE WSPÓŁPRACY Z ICH RODZICAMI I CZERPANIE Z TEGO SATYSFAKCJI. Rozpoczął się 1 października 2020 i trwał do 15 stycznia 2021. W tym czasie, uczestnicy mieli za zadanie założyć zeszyt, tzw. Dzienniczek Dobrych Uczynków, w którym zapisywali na bieżąco wykonane dobre uczynki, z podaniem daty i względem kogo był dokonany. Dodatkowo można było go ozdabiać.

Komisja szkolna w dniu 15 lutego 2021 wyłoniła następujących laureatów konkursu:
Maja Olejko - I miejsce,
Sara Żelazko i Amelia Kudła - II miejsca ex aequo,
Jowita i Kornelia Sikora - III miejsca ex aequo,
Kinga Domaradzka i Marcin Pietrasz - wyróżnienie.

Konkurs był bardzo pracochłonny,wymagał dużo wytrwałości i kreatywności.Wszycy uczestnicy zdali wzorowo egzamin, z dawania od siebie ,,czegoś''( niesienia pomocy), nie patrząć na korzyśći, a czerpiąc satysfakcję.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!