Finał konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2017” - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Sukces naszego ucznia - laureat finału konkursu plastycznego

    W Starostwie Powiatowym w Brzozowie odbył się finał konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2017”. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.
    Konkurs plastyczny "Bezpieczne Wakacje 2017" promuje wśród dzieci i młodzieży bezpieczny wypoczynek podczas wakacji, zachowania wolne od nałogów i inne pozytywne postawy. W tegorocznej edycji wzięło udział 173 dzieci z 18 szkół z terenu powiatu brzozowskiego.
    W uroczystości wzięli udział podinsp. Mariusz Urban pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, przedstawiciel Starosty Brzozowskiego Ewa Tabisz, przedstawiciel Burmistrza Brzozowa Nina Ścibor oraz autorzy prac konkursowych wraz z opiekunami.
    Podinsp. Mariusz Urban przywitał laureatów, wśród których jest uczeń naszej szkoły, oraz towarzyszących im pedagogów. Gratulował osiągniętych sukcesów w konkursie zachęcając do aktywnego udziału w kolejnych edycjach.
    Zwycięzcy etapu powiatowego otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, ufundowane przez Starostę Brzozowskiego, Burmistrza Brzozowa, Wójta Gminy Domaradz, Wójta Gminy Dydnia, Wójta Gminy Haczów oraz Wójta Gminy Jasienica Rosielna.
    Paweł Kobiałka z klasy szóstej zajął I miejsce w powyższym konkursie i będzie reprezentował powiat brzozowski na etapie wojewódzkim konkursu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego