JEZUS GROMADZI KOŚCIÓŁ NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY - school website

JEZUS GROMADZI KOŚCIÓŁ NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY
    Pod takim hasłem 6 maja 2012 r. został przeprowadzony etap dekanalny konkursu biblijnego organizowany przez Wydział Nauki Katolickiej Archidiecezji Przemyskiej. W związku z trudną sytuacją epidemiczną w tym roku etap ten został przeprowadzony w szkołach macierzystych.
    W etapie tym wzięło udział troje uczniów z naszej szkoły, którzy w pierwszym etapie otrzymali największą ilość punktów. Szkołę reprezentowały uczennice z klasy IV: Magdalena Herbut i Emilia Mazur oraz z klasy VI Martyna Szurlej.
    Uzupełnione testy zostały przekazane do ks. Dziekana, który powołał komisję do sprawdzenia prac i wyłonienia trójki laureatów do reprezentowania dekanatu w finale konkursu.
    Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdobytej wiedzy o Ewangelii, a finalistom tego etapu życzymy najwyższych miejsc w finale.