kangur matematyczny - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

XXVI Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny
     W dniu 16 marca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Golcowej po raz pierwszy wzięli udział w XXVI Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, którego celem było propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów. W konkursie wzięło udział 18 uczniów, w kategorii Maluch - 10 uczniów z klasy III i IV, natomiast w kategorii Beniamin - 8 uczniów z klasy V i VI. Organizatorzy tego konkursu przygotowali dla każdego uczestnika upominek - układankę matematyczną w postaci breloczka. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Lucyna Cichocka-Gosztyła. Szczególne podziękowania kieruję do Rady Rodziców, która pokryła koszty tego konkursu bo dzięki temu uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w tak prestiżowym konkursie.