kółko teatralne - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

kółko teatralne
Królewna na ziarnku grochu
      W dniu 16 maja przedszkolaki otrzymały już po raz drugi w tym roku szkolnym niezwykłe zaproszenie od kółka teatralnego prowadzonego przez Panią Barbarę Mikoś. Tym razem uczniowie wraz ze swoim opiekunem przedstawili naszym milusińskim krótki spektakl teatralny pt.: "Królewna na ziarnku grochu". Niezwykłe wrażenie na najmłodszych widzach zrobiły pięknie przygotowane stroje oraz rekwizyty aktorów. Dopracowany w najmniejszych szczegółach scenariusz, a także reżyseria przedstawienia sprawiły, że wszyscy zebrani na widowni w pełnym skupieni oglądali to co działo się na scenie, a gromkie brawa po bardzo udanym występie niech staną się wyrazami uznania dla talentu starszych kolegów.
      Na zakończenie wszyscy zgromadzeni wraz z aktorami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.
      Dziękujemy Pani Basi Mikoś i uczestnikom kółka teatralnego za zaproszenie i tak ciekawie spędzony czas.
O żabkach i żuczku
       Nasze przedszkole odwiedziło kółko teatralne, które dla naszych najmłodszych przygotowało krótkie przedstawienie pt. "O żabkach i żuczku". Przedstawiona historia małego żuczka i jego opiekunek żabek, bardzo spodobała się naszym milusińskim. Z zaciekawieniem i w ciszy oglądali przygotowanych przez ich starszych kolegów mały pokaz umiejętności teatralnych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także, własnoręcznie zrobione przez aktorów stroje, które przedszkolaki z przyjemnością przymierzali.
       Bardzo dziękujemy uczniom z kółka teatralnego oraz Pani Basi Mikoś za przygotowanie i tak piękne zaprezentowanie się w naszym przedszkolakom.