Konkurs "Bezpieczne Wakacje 2016" - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Konkurs "Bezpieczne Wakacje 2016"
     W dniu 18 listopada 2016 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu "Bezpieczne Wakacje 2016”. Dzieciom towarzyszyli nauczyciele i opiekunowie, pod okiem których mali artyści przygotowywali swoje prace plastyczne. Organizowany corocznie przez brzozowskich policjantów konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje” ma na celu przede wszystkim kształtowanie pozytywnych zachowań i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu w okresie wakacji przez dzieci i młodzież. W tegorocznym konkursie udział wzięło 20 szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu brzozowskiego. Łącznie nadesłano 227 prac. Były one oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 6-9 lat; 10-12 lat; 13-15 lat. Z każdej grupy zostały wyłonione trzy zwycięskie prace.
      Na wstępie Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie podinsp. Marek Twardzicki przywitał zwycięzców, wyróżnionych i zaproszonych gości. W swoim wystąpieniu podkreślił szczytny cel corocznie organizowanego konkursu plastycznego. Starostę Brzozowskiego reprezentowała Magdalena Pilawska - Naczelnik Wydziału Oświaty, Rozwoju Regionalnego i Promocji Powiatu, która podkreśliła znaczenie konkursu oraz zwróciła uwagę na różnorodność i pomysłowość wykonanych prac plastycznych.
      Następnie laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które zostały ufundowane przez samorządy z terenu powiatu  brzozowskiego,  w tym przez Pana Jana Kędrę – Wójta Gminy Domaradz. Laureatem konkursu w I kategorii 6-9 lat został uczeń klasy III Hubert Bąk. Natomiast wyróżnienie w kategorii II 10-12 lat otrzymał Paweł kobiałka z klasy V.
        Zwycięzcom  serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie.