konkurs fotograficzny - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

„Przyroda w czterech porach roku”
Wiktoria Janowiec i Paweł Kobiałka z kl. 5

Paweł Tomoń, Paulina Dytko i Jakub Potoczny z kl. 6

to uczniowie naszej szkoły, którzy widzą więcej niż inni. Dostrzegają piękno w kropli rosy, pajęczej nici, jesiennej mgle. Kochają wszystkie żywe istoty, te duże i te małe i uwielbiają robić fotografie. To ich prace zostały wysłane na Przegląd Fotograficzny „Przyroda w czterech porach roku”, którego organizatorem jest Zespół Szkół nr 2 w Humniskach.
       Celem przeglądu jest umożliwienie fotografującym uczniom zaprezentowania swoich umiejętności, upowszechnienie i popularyzacja fotografii, jako dziedziny sztuki, ukazanie piękna otaczającej nas przyrody.
        Przedmiotem przeglądu są zdjęcia przedstawiające krajobraz, obiekt przyrody ożywionej i nieożywionej lub zjawisko atmosferyczne. Jeden uczestnik może przysłać maksymalnie cztery prace. Każde zdjęcie rozpatrywane będzie osobno. Podsumowanie przeglądu nastąpi na otwarciu wystawy zorganizowanej podczas odbywającego się 25 kwietnia 2017 r. o godz. 12 w Zespole Szkół Nr 2 w Humniskach Regionalnego Przyrodniczo-Ekologicznego Konkursu „Ptaki Polski”. Osoba wyróżniona zostanie poinformowana telefonicznie o dacie podsumowania przeglądu.
       Życzymy sukcesów naszym uczniom.