konkurs logopedyczny PPP w Brzozowie - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Rozstrzygniecie konkursu logopedycznego

„(…) aby język giętki
Powiedział wszystko, co pomyśli głowa (…)”

Otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie logopedycznym organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Brzozowie. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat terapii logopedycznej wśród rodziców i nauczycieli oraz usprawnianie kompetencji językowych dzieci.
        Na zaproszenie odpowiedziało troje uczniów z naszej szkoły: Oscar Kopczyk (kl. IV) przygotował krzyżówki i rebusy logopedyczne, Paweł Kobiałka (kl. V) napisał wiersz z wykorzystaniem „trudnych” wyrazów, Paulina Dytko (kl. VI) zaprojektowała grę planszową.
        Ze względu na trudne warunki atmosferyczne nie mogliśmy wziąć osobiście udziału w finale konkursu, ale i tak uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Uczniom gratulujemy pomysłowości, a ich rodzicom dziękujemy za współpracę ze szkołą i owocne motywowanie do pracy swoich pociech.