Konkurs Plastyczny „Różańcowa Pani nieba ziemi…” - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Konkurs Plastyczny „Rózancowa Pani nieba ziemi…”
      W miesiącu wrześniu, ksiądz Andrzej Olejarz zorganizował dla uczniów naszej szkoły konkurs plastyczny pt. „Różańcowa Pani nieba ziemi…” Dzieci miały za zadanie wykonać różaniec z owoców jesieni. Najładniej wykonane różańce zostały ocenione i nagrodzone drobnymi upominkami. Komisja konkursowa oceniała estetykę wykonania prac, opis, rodzaj materiałów, z którego wykonano różaniec, samodzielność i zastosowaną symbolikę Maryjną.
        Biorąc pod uwagę powyższe kryteria jury nagrodziło uczniów w dwóch kategoriach:
klas I – III oraz klas IV – VI.
         Wszystkie różańce zostały wyeksponowane na szkolnej wystawie w dniach od 15 do 31 października 2016r. Wykonawcom gratulujemy pomysłów i wytrwałości przy tworzeniu tych jakże pięknych Maryjnych symboli.