Konkurs plastyczny Barwy jesieni - school website

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

Bardzo licznie wzięli  udział uczniowie naszej  szkoły  w konkursie plastycznym  „Barwy jesieni” organizowanym przez Gminny  Ośrodek Kultury  w  Domaradzu. Ideą konkursu jest zwrócenie uwagi na postrzeganie otaczającego nas świata przyrody, a przede wszystkim radosnej pory roku, jaką jest jesień. Celem konkursu było również kształtowanie i rozwój wrażliwości na wyobraźnię i zagadnienia plastyczne, propagowanie różnych technik plastycznych  oraz prezentacja możliwości twórczych dzieci z terenu naszej  gminy. W konkursie plastycznym  „Barwy jesieni” I miejsce Zajęła Kornelia Sikora z klasy VI, a II miejsce przypadło Izabeli Ząbek z klasy VII.
    Dziękujemy Panu Stanisławowi Janowskiemu za przygotowanie uczniów do powyższego konkursu.  Gratulujemy im tak pięknych wyników i  życzymy kolejnych sukcesów.