Konkurs Plastyczny pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Konkurs Plastyczny pod hasłem
„25 lat PSP Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”
       Uczniowie wzięli udział w XIX Edycji Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem: „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” i miał na celu przedstawienie profesjonalnej formacji, jaką jest Państwowa Straż Pożarna. Celem było również ukazanie strażaków - ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Zadaniem konkursu było także promowanie wiedzy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. W I grupie prace Kacpra Szpiecha z klasy II oraz Huberta Bąka z klasy III awansowały na etap powiatowy konkursu. W drugiej grupie sukces młodszych kolegów powtórzyli: Paweł Kobiałka z klasy V, Paulina Dytko z klasy VI oraz Zofia Kusiak z klasy IV i również awansowali na etap powiatowy konkursu.
       Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.