konkurs recytatorski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

eliminacje szkolne do IV Gminnego Konkursu Recytatorskiego
      24 lutego odbyły się szkolne eliminacje do IV Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Barbara Janusz, Barbara Mikoś, Agnieszka Łobaza, wysłuchało wierszy sześciu wykonawców: Natalii Dytko (kl. IV), Karoliny Olejarskiej (kl. V), Pawła Kobiałki (kl. V), Pauliny Dytko (kl. VI), Aleksandry Bacior (kl. VI) i Macieja Wolanina (kl. VI). Uczniowie ci recytowali wybrane przez siebie, a zaproponowane przez GOK, wiersze Marii Konopnickiej.
        Naszą szkołę na etapie gminnym będą reprezentować: Aleksandra Bacior, Karolina Olejarska, Paulina Dytko.
        W czasie burzliwych obrad jury, zgromadzeni na holu szkolnym widzowie, nie marnowali czasu, przejęli inicjatywę i rozpoczęli spontanicznie recytować wiersze. Przy okazji tego spotkania wywiązała się pogadanka o twórczości Marii Konopnickiej. Okazuje się, że uczniowie sporo wiedzą na ten temat. Informacje, o których nie wiedzieli, uzupełniła Pani Dyrektor.