konkurs strażacki etap powiatowy - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
dla Dzieci i Młodzieży 2017
  pod hasłem
„25 lat PSP Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”
– etap powiatowy
       Rozstrzygnął się etap powiatowy konkursu plastycznego organizowanego przez Państwową Straż Pożarną. Głównym zadaniem konkursu w tym roku było przedstawienie Państwowej Straży Pożarnej jako profesjonalnej, doskonale przygotowanej do pełnienia swoich zadań formacji. Poprzez sztukę, jak widać, też można zwracać uwagę na ważne zjawiska i problemy otaczającego nas świata. Organizatorzy konkursu chcieli uwrażliwić odbiorców na prawidłowe postępowanie w sytuacjach zagrożenia życia.
       Konkurs promuje wiedzę o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Jury oceniało przemyślenia autorów i skojarzenia związane ze służbą drugiemu człowiekowi, realizowaną przez funkcjonariuszki i funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.
W kategorii pierwszej – autorzy prac 6-9 lat I miejsce i  awans do następnego etapu uzyskał Hubert Bąk z klasy III. Wyróżnienie w kategorii drugiej (10-13 lat) otrzymał Paweł Kobiałka z klasy V.
       Dziękujemy Panu Zygmuntowi Błażowi – Staroście  brzozowskiemu w za ufundowanie laureatom konkursu cennych nagród rzeczowych.