konkurs strażacki - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Szkolny etap OTWP

W marcu corocznie jest rozgrywany w szkołach najniższy szczebel Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W tym roku do konkursu głosiło się w naszej szkole 8 uczniów, którzy wypożyczyli z biblioteki szkolnej materiały konkursowe z zamiarem zapoznania się z wiedzą pożarniczą. Nie wszyscy jednak stanęli do konkursu.
       Ostatecznie do testu konkursowego zgłosili się uczniowie z klasy VI. Turniej rozegrano w środę, 22 marca 2017. Test złożony z 25 pytań rozwiązali w miarę na równym poziomie. Zwycięzcę i najniższy wynik dzieliły tylko 3 punkty.

Wyniki:
 1 miejsce: Gabrysia Kowalewska
 2 miejsce: Paulina Dytko
 3 miejsce: Maciej Wolanin i Paweł Tomoń
     Nagrody i dyplomy wręczyła Pani Dyrektor na apelu w poniedziałek, 27 marca.
     Zwycięzca konkursu szkolnego, Gabrysia Kowalewska, awansowała do etapu gminnego.

Dziękujemy P. Andrzejowi Wolaninowi - Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Golcowej za ufundowanie nagród dla uczniów na etapie szkolnym konkursu.