Konkursy wielkanocne - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Konkursy wielkanocne - etap szkolny


     Bardzo licznie wzięli uczniowie udział w eliminacjach szkolnych Gminnych Konkursów Plastycznych na Najpiękniejszą pisankę wielkanocną oraz na Palmę Wielkanocną. Wpłynęło łącznie 41 prac uczniowskich. Najlepsze z nich komisja szkolna zakwalifikowała do etapu gminnego. Spośród 41 palm i pisanek szkolna komisja konkursowa na etap gminny wybrała następujące prace: Szymona Kobiałki
z oddziału przedszkolnego, Katarzyny Śmigiel z klasy III, Małgorzaty Wacek z klasy VI, Jowity Sikory, Maksymiliana Szpiecha oraz Jakuba Wrony – wszyscy z oddziału przedszkolnego, Huberta Bąka z klasy IV, Pawła Kobiałki z klasy VI, a także Kamila Wójcika z klasy VI. Wysiłek uczniów doceniła Rada Rodziców.
    Wszyscy uczestnicy konkursu na najpiękniejszą palmę oraz pisankę otrzymali upominki ufundowane właśnie przez Radę Rodziców. Serdecznie za to dziękujemy.

Konkursy wielkanocne - etap gminny


     W Gminnym Ośrodkiem Kultury w Domaradzu rozstrzygnięto konkursy świąteczne. Wysokie miejsca zajęli w nich nasi uczniowie. W X edycji Gminnego Konkursu Palm Wielkanocnych 2018 Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienia
za palmy Szymonowi Kobiałce z oddziału przedszkolnego oraz Małgorzacie Wacek
z klasy VI.
     W Gminnym Konkursie Plastycznym na „Najpiękniejszą pisankę wielkanocną 2018” w kategorii I Maksymilian Szpiech z oddziału przedszkolnego zajął II miejsce, wyróżnienie przyznano Jowicie Sikorze również z oddziału przedszkolnego.
W kategorii II Paweł Kobiałka z klasy VI zajął I miejsce, drugi był Kamil Wójcik również z klasy VI. Wyróżnienie otrzymał Hubert Bąk z klasy IV.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego