Pożegnanie - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

pozegnanie Pani Barbary Wójcik

„Życie zaczyna się na emeryturze”

28 lutego miała miejsce w naszej szkole bardzo ważna uroczystość. Żegnaliśmy bowiem Panią Barbarę Wójcik, która odeszła za emeryturę. Pani Basia była przez wiele lat Woźną w naszej szkole. Dbała nie tylko o czystość, ale również o estetyczny wygląd klas, korytarzy i obejścia szkoły. Jej pasją są kwiaty, więc zawsze mogliśmy się nimi poszczycić, zarówno tymi doniczkowymi, sezonowymi, jak i sztucznymi, które wykonywała własnoręcznie.
      Słowa podziękowania i wdzięczności skierowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Rada Rodziców. Przyłączyła się do nich Rada Pedagogiczna i Pracownicy Obsługi, a Pani Dyrektor podkreśliła przede wszystkim sumienność, obowiązkowość i dyspozycyjność Pani Barbary. Wyraziła również słowa uznania dla artystycznych zdolności naszej już byłej Woźnej szkolnej, której kompozycje kwiatowe, stroiki i wyroby rękodzieła upiększają nasza placówkę.
      Cała nasza szkolna społeczność życzy Pani Barbarze wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia, czerpania z życia pełnymi garściami i realizowania swoich pasji życiowych.
      Mamy nadzieję, że Pani Barbara będzie wspominała nasze słowa pożegnania:

W pracy wszyscy Cię żegnają,
serdeczne gratulacje składają.