Podsumowanie konkursów przedmiotowych - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

ogłoszenia

Podsumowanie konkursów przedmiotowych

W październiku zakończył się etap szkolny konkursów przedmiotowych  organizowanych pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Uczniowie z naszej szkoły brali udział w czterech konkursach: z języka polskiego, matematyki, przyrody i historii.
       Historia była ostatnim z przedmiotów konkursowych,
z którym zmagali się uczniowie szkół podstawowych. W środę 9 listopada br. poznaliśmy jego wyniki. Z radością i dumą przyjęliśmy informację o awansie Maćka Wolanina, ucznia klasy szóstej, do etapu rejonowego. Należy zaznaczyć, że również w konkursie z języka polskiego Maćkowi zabrakło jedynie 6 punktów, aby awansować do etapu rejonowego.
       Dziękujemy uczniom za wzięcie udziału w konkursach, a Maćkowi  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!