rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

podsumowanie Przeglądu Fotograficznego
„Przyroda w czterech porach roku”
      25 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Nr 2 w Humniskach miało miejsce podsumowanie Przeglądu Fotograficznego „Przyroda w czterech porach roku” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej zorganizowanej podczas Regionalnego Przyrodniczo-Ekologicznego Konkursu „Ptaki Polski”. Celem przeglądu było umożliwienie fotografującym uczniom zaprezentowania swoich umiejętności, upowszechnienie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, ukazanie piękna otaczającej nas przyrody. Zdjęcia miały przedstawiać krajobraz, obiekt przyrody ożywionej i nieożywionej lub zjawisko atmosferyczne.
       Na przegląd zostały wysłane prace pięciu uczniów z naszej szkoły: Wiktorii Janowiec z kl. 5, Pawła Kobiałki z kl. 5, Pawła Tomonia z kl. 6, Pauliny Dytko z kl. 6 i Jakuba Potocznego z kl. 6. Nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces: Paweł Kobiałka z kl. 5 otrzymał II miejsce za zdjęcie pt. "Jesienny spacer ślimaka", a Wiktoria Janowiec z kl. 5 wyróżnienie za zdjęcie pt. " Jesienna mgła". Gratulujemy uczniom wspaniałego sukcesu i przepięknych zdjęć.
      W naszej galerii prezentujemy zdjęcia uczniów naszej szkoły. Spróbujcie odszukać te, które zostały nagrodzone!!!
      Opiekunem konkursu była p. Mariola Szuba.