spotkanie z policjantami - school website

Spotkanie z Policjantami

Dnia 13 września naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze policji z Posterunku Policji w Domaradzu. Panowie przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród uczniów klasy I-III, a także zerówki. Uczniowie przypomnieli sobie jak bezpiecznie poruszać się po drogach, a w szczególności zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Policjanci zwrócili uwagę na korzyści płynące z noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba.
   Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań.
    Nauczyciele oraz Dzieci składają serdeczne podziękowania policjantom z Posterunku Policji w Domaradzu za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

DZIĘKUJEMY!!!