szewczyk dratewka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Bajka o dzielnym Szewczyku

     6 kwietnia 2018 uczniowie naszej szkoły wybrali się do Brzozowskiego Domu Kultury na spektakl pt. „Bajka o dzielnym Szewczyku" przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.
     Przedstawienie było bardzo interesujące. Towarzyszyła mu ciekawa muzyka i efekty specjalne, a akcja rozgrywała się w tajemniczej, barwnej scenerii. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy biednego i dzielnego Szewczyka oraz po raz kolejny przekonały się, że dobroć i odwaga przezwyciężają zło i przynoszą szczęście. Piękna scenografia, barwne kostiumy, świetne iluminacje świetlne i doskonała gra aktorska sprawiły, że dzieci z zapartym tchem oglądały przedstawienie. Bardzo chętnie także pomagały zabawnemu Francuzowi i Szewczykowi w poszukiwaniach księżniczki Mortadeli. Po zakończeniu spektaklu cała widownia nagrodziła aktorów wielkimi brawami. Nasi uczniowie byli zafascynowani przedstawieniem. Niezmiernie cieszymy się, że historia Szewczyka skończyła się szczęśliwie, gdyż bardzo w to wierzyliśmy.
      Musimy dodać, że już dziś ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejne zaproszenie na spektakl trupy aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Do zobaczenia już wkrótce!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego