teatrzyk kukiełkowy - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

teatrzyk kukiełkowy
       22 września, w naszej szkole gościliśmy aktorów z teatrzyku Tomcio (z Nowego Sącza), w wykonaniu których zobaczyliśmy spektakl pt. "Czterej muzykanci z Bremy", opowiadający o przygodach czterech zwierząt (osła, psa myśliwskiego, kota i koguta), które zostały zmuszone do ucieczki z dotychczasowego miejsca zamieszkania.
       Głównym przesłaniem przedstawienia było propagowanie współpracy, bezinteresownej przyjaźni, wspólne dążenie do wyznaczonego celu, pomoc w biedzie. Wartości te, zawsze nieprzemijające i godne naśladowania przez dzieci i młodzież były zaprezentowane w dostępny i atrakcyjny sposób. Spektakl był bardzo efektowny, obfitujący w kolorowe dekoracje, ciekawe postaci i wywołał w nas nieukrywane zainteresowanie, skupienie i radość. Z wielkim zainteresowaniem i ogromną radością obejrzeliśmy przedstawienie.