uśmiechnij się mamo - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Konkurs „Uśmiechnij się Mamo, uśmiechnij się Tato”
       25 maja bieżącego roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Domaradzu odbył się XV Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pod tytułem „Uśmiechnij się Mamo, uśmiechnij się Tato”.
       Tegoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział ponad trzydziestu uczestników z terenu gminy Domaradz. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice Martyna Szurlej z klasy II, Aleksandra Bacior z klasy VI oraz Paulina Dytko również z klasy VI. Sukcesem zakończył się występ Martyny Szurlej, która piosenką „Kocham Cię” wyśpiewała sobie wyróżnienie. Bardzo serdecznie jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych. Wszystkie uczennice zaprezentowały wysoki poziom i godnie reprezentowały naszą szkołę. Za udział otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz maskotki.