volleyball - school website

Mecz piłki siatkowej: Uczniowie kontra Nauczyciele

We wtorek, tuż przed zakończeniem roku szkolnego, można było obejrzeć pasjonujący, a przy tym bardzo zacięty mecz piłki siatkowej: Uczniowie kontra Nauczyciele.
    Pierwszy set tego meczu wygrała dość łatwo drużyna Uczniów (25 - 21). Drużyna Nauczycieli, nie potrafiła się w nim odnaleźć.
    Natomiast w drugim secie role się odwróciły i drużyna Uczniów przegrała  tą samą różnicą punktów (21 - 25).
    Jednakże trzeci set należał ponownie do Uczniów. Pomimo dość sporej początkowej przewagi punktowej Nauczycieli to właśnie drużyna Uczniów zwyciężyła ponownie wynikiem (25 – 21).
    W czwartym secie drużyna Nauczycieli nie pozwoliła odebrać sobie na zwolnienie tempa i zakończyła go wynikiem (22 – 25).
    W piątym secie obie drużyny walczyły zaciekle, grając niejednokrotnie bardzo długie wymiany piłek. Ostatecznie tie-break zakończył się wynikiem 12 do 15 dla Nauczycieli.