W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia


    Jak co roku z niecierpliwością wszyscy czekaliśmy na święta Bożego Narodzenia. Przygotowywaliśmy się długo i solidnie, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. W tym roku aktorów było sporo, bo w przedstawieniu występowały dzieci z Oddziału Przedszkolnego, uczestnicy kółka teatralnego z klasy I i III oraz reprezentanci najstarszych klas. Dobieranie piosenek do scenariusza, wykonanie strojów, przygotowanie elementów scenografii zajęło sporo czasu i zaangażowania wielu osób, ale jesteśmy dumni z efektu. Uczniowie zaprezentowali dla szkolnej społeczności i Rodziców scenki związane z narodzeniem Jezusa, a następnie przedstawili spotkanie ze Świętym Piotrem. Okazuje się, że do nieba bardzo trudno się dostać i naprawdę trzeba sobie zapracować na zbawienie.
    Naszą szkołę odwiedził również Pan Jan Kędra, Wójt Gminy Domaradz, który złożył życzenia i obdarował wszystkich słodkimi upominkami. Ostatnim punktem naszego spotkania było pożegnanie Pani Małgorzaty Frańczak, która pracowała na zastępstwie w Oddziale Przedszkolnym.
    Życzymy sympatykom Szkoły Podstawowej Nr 2 w Golcowej zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2018 roku.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego