wakacyjny piknik rodzinny - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Wakacyjny piknik rodzinny
„Rodzina – tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy…”
     23 czerwca przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Golcowej odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców. Główny cel, jaki przyświecał organizatorom, to promowanie wartości rodzinnych. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor, a po Niej wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego, które wyrecytowały dla wszystkim mam i tatusiów wzruszające wiersze i zaśpiewały piosenki, a także zaprezentowały piękny taniec. Swoimi umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi pochwalili się również uczniowie i uczennice z klasy I i II. Wesołe rytmy piosenek wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój. W uświetnienie pikniku zaangażowały się także starsze uczennice, które zatańczyły do samodzielnie przygotowanych choreografii. Nie zabrakło solowych występów wokalnych.
     Po części artystycznej dzieci korzystały z różnorodnych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Ciekawscy zajrzeli do policyjnego radiowozu i poczuli się jak stróże prawa. Wszyscy mogli skosztować pysznych ciast i smacznych posiłków przygotowanych przez rodziców. Oczywiście nie obyło się bez szalonych tańców i wesołej zabawy przy dźwiękach muzyki. Na piknik przybyli zaproszeni goście: Pan Jan Kędra – wójt gminy Domaradz i Pan Adam Śnieżek – poseł na Sejm.
     Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tej pięknej inicjatywy. Spędzanie wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół to bezcenny dar. Dziękujemy również tym, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i chcieli bawić się z nami w to niedzielne popołudnie.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego