Wielkanocne wypieki w Oddziale przedszkolnym - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Wielkanocne wypieki w Oddziale Przedszkolnym

     W piątkowe popołudnie w grupie naszych przedszkolaczków odbyły się świąteczne warsztaty kulinarne, a właściwie to cukiernicze. Dzieci wykonały piękne i smaczne babeczki wielkanocne. Wszyscy pracowali ochoczo i z wielkim zaangażowaniem. Największą radość sprawiło dzieciom dekorowanie wielkanocnych babeczek. Słodki lukier i kolorowe cukiereczki oraz pyszna polewa sprawiły, że nasze wielkanocne wypieki stały się jeszcze piękniejsze, no i oczywiście przepyszne.
     Apetyczne i pięknie udekorowane wypieki trafiły na przygotowany stół wielkanocny, który stanowił piękną, kolorową, świąteczną ozdobę naszej Sali Przedszkolnej. Nie zabrakło także poczęstunku dla najbliższych naszemu sercu, rodziców oraz kolegów i koleżanek.
     Cały miniony tydzień w naszym przedszkolu był bardzo pracowity dla naszych najmłodszych. Wszyscy mieliśmy bowiem  za zadanie przygotować „słodki wielkanocny stół” dla podtrzymania świątecznej tradycji oraz zadbać o pielęgnowanie tradycji wielkanocnych poprzez m.in. udekorowanie wielkanocnych pisanek, a zarazem przygotowanie wielkanocnego koszyczka.
     Wszystkie dzieci były niezwykle zaangażowane w te przygotowania i z niecierpliwością czekają na Święta Wielkiej Nocy.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego