wiem co jem - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

„Dobrze wiem, po co owoce i warzywa jem”


    7 grudnia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-literackiego „Dobrze wiem, po co owoce i warzywa jem”, zorganizowanego przez Panie prowadzące szkolną stołówkę. Celem konkursu, skierowanego do uczniów, ich rodziców i nauczycieli, było: propagowanie zdrowego odżywiania oraz trwała zmiana nawyków żywieniowych, rozwój umiejętności plastycznych czy literackich, zachęcanie do aktywności twórczej, odkrywanie młodych talentów i zacieśnianie więzi emocjonalnych wśród szkolnej społeczności.
    Wpłynęło 28 prac. Jury uznało, iż wszyscy uczestnicy wywiązali się wzorowo ze swoich zadań, wykonali prace zgodne z tematyką i wykorzystali różnorodne techniki, dlatego też wszyscy powinni otrzymać pamiątkowe gadżety. Prace wykonane przez przedszkolaków, uczniów i ich rodziców można oglądać na stołówce szkolnej, gdzie została przygotowana okolicznościowa gazetka.
    Na koniec wszyscy uczniowie i nauczyciele wzięli udział w poczęstunku na stołówce, zorganizowanym w formie szwedzkiego stołu. Każdy mógł posmakować soczystych owoców, chrupiących warzyw i świeżych soków. Pyszna zabawa zachęciła nawet największych niejadków do sięgnięcia po te zdrowe przekąski.

     Serdecznie dziękujemy Pani Kucharce i Pani Intendentce za zorganizowanie konkursu oraz przygotowanie wspaniałych przekąsek owocowo-warzywnych i naturalnych soków podanych w formie stołu szwedzkiego.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego