wiklina - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

warsztaty z wyplatania koszyków
       W dniu 3 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się profesjonalne warsztaty z wyplatania koszyków papierową wikliną. Wszystkie obecne w tym dniu przedszkolaki miały możliwość własnoręcznie wypleść sobie koszyk wielkanocny, co wymagało jednak od nich cierpliwości, dokładności, skupienia, ale przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu. Nikt jednak się nie poddał, a dzięki naszym wspaniałym rodzicom, którzy przybyli do nas ze swoją pomocą każde dziecko z uśmiechem i pięknie wykonanym koszyczkiem opuszczało przedszkole.
       Pragniemy bardzo serdecznie podziękować pani Elżbiecie Wójcik za przygotowanie i tak profesjonalne przeprowadzenie wiklinowych warsztatów dla naszych milusińskich. Pani Ewie Mazur oraz Pani Edycie Dytko za swoją pomocną dłoń w trudniejszych etapach prac naszych przedszkolaków – dziękujemy!