wizyta w urwisie - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

wyjazd do Sanoka
       W dniu 25 maja nasze przedszkolaki wybrały się do sali zabaw "Urwis" w Sanoku. Duże dmuchane zjeżdżalnie, basen wypełniony kulkami, gry zręcznościowe to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na naszych milusińskich, które w niemal w mgnieniu oka zapełniły się rozbawionymi dziećmi. To były bardzo intensywne dwie godziny, ale nawet zmęczenie nie mogło przerwać tak ekscytującej zabawy. Gdy jednak już tylko resztki sił pozwalały na niewielkie szaleństwa, a zmęczenie coraz bardziej dawało się we znaki, swoimi atrakcjami zapraszał kącik malucha, w którym można było troszkę odpocząć. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem. Zadowolone, lekko zmęczone i pełne wrażeń wróciły do Przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie wybiorą się na kolejną wycieczkę.