wyjazd na łyżwy - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Wyjazdy na ślizgawki do Sanoka

24 marzec 2018
     Na szczęście, pomimo tragicznej pomyłki organizatora wyjazdu, udało się porażkę przekuć w sukces. To, ile daje satysfakcji z jazdy na łyżwach po gładkim lodzie przy głośno brzmiących rytmach znanych przebojów ten tylko się dowie, kto zdecydował się spędzić sobotnie popołudnie na czynnym wypoczynku. O tym, jak bardzo uczestnicy wyjazdu zadowoleni byli ze ślizgawki na sanockiej "Arenie", świadczyły wielokrotnie zadawane pytania o kolejny termin wyjazdu.   
     Niestety, kryte lodowisko w dniu 26 marca zostaje rozmrożone, a na łyżwy będzie można się tam wybrać dopiero w miesiącu sierpniu.
6 luty 2018
     6 lutego uczniowie naszej szkoły po raz drugi na feriach zimowych uczestniczyli w wyjeździe na tor lodowy "Błonie" do Sanoka. Dwugodzinna jazda na łyżwach odbywała się w warunkach typowo zimowych: zimowy krajobraz - słoneczna pogoda przy odpowiedniej ilość śniegu, oraz spory mróz - tempratura powietrza w samo południe wynosiła minus osiem stopni Celsjusza.
     W drodze powrotnej konieczne było nie tylko uzupełnienie spalonych kalorii, ale również ogrzanie się w dodatniej temperaturze.
30 stycznia 2018
     30 stycznia uczniowie naszej szkoły wybrali się na tor lodowy "Błonie" w Sanoku. W ramach aktywnego wypoczynku na feriach zimowych mogli się oddać dwugodzinnemu szaleństwu jazdy na łyżwach. Niektórzy stawiali swoje kroki na lodzie po raz pierwszy, inni jeździli już prawie jak "zawodowi sportowcy”. Mimo upadków i obolałych nóg i jednym, i drugim dopisywały humory.
     W drodze powrotnej uzupełnili spalone kalorie i zadowoleni oczekują kolejnego wyjazdu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego