wyniki konkursów bożonarodzeniowych - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

wyniki konkursów bozonarodzeniowych
       W konkursie Szopek Bożonarodzeniowych brało udział łącznie 14 prac. Prezentowały one wysoki poziom, szopki były wykonane niezwykle pomysłowymi technikami i bardzo starannie. W wyniku oceny dokonanej przez komisję konkursową postanowiono nagrodzić: w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych I miejsce zajął Paweł Kobiałka z klasy V, a II miejsce przypadło Małgorzacie Wacek również z klasy V. Na wyróżnienie zasłużyła szopka Kamila Wójcika.
       W konkursie plastycznym „Kolędnicy-wędrownicy” na etapie gminnym oceniano łącznie 17 przepięknych prac ze szkół Gminy Domaradz. Zwycięstwo w tym konkursie przypadło również Pawłowi Kobiałce, który wykonał najładniejszą pracę.
       Uczniowie młodszych klasy rywalizowali w konkursie na najładniejszą ozdobę choinkową. Do konkursu Gminnego wpłynęło łącznie 42 prace ze szkół Gminy Domaradz. W kategorii klas 0-I pierwsze miejsce przyznano Oliwii Rachwał z oddziału przedszkolnego. Aleksandra Płoucha z klasy trzeciej zwyciężyła w kategorii klas II-III, a drugie miejsce zajęła Aleksandra Potoczna. Wyróżnienie w tej kategorii przypadło Hubertowi Bąkowi.
       Gratulujemy uczniom wspaniałego sukcesu!