X - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

"Cała Polska czyta dzieciom"

P A Ź D Z I E R N I K
     13 października 2016, nasze przedszkole odwiedził Pan Jan Kędra - Wójt Gminy Domaradz. Po krótkim wzajemnym zapoznaniu się dzieci z Panem Wójtem, przyszedł czas na wyczekiwaną przez naszych najmłodszych słuchaczy bajkę. "Piernikowy ludzik" oraz "Rzepka" to propozycje na miłe spędzenie czasu w doborowym towarzystwie. Każda z przeczytanych bajek uwieńczona została krótkim komentarzem Pana Wójta i małą dyskusją z zasłuchanymi  w treść bajek przedszkolakami.
      Na zakończenie naszego spotkania Pan Wójt przygotował dla naszych najmłodszych milusińskich mały sprawdzian z wiedzy matematycznej. Wszyscy bezbłędnie poradzili sobie z zadaniem, za co otrzymali liczne pochwały od naszego wyjątkowego gościa.
      Panu Wójtowi bardzo serdecznie dziękujemy za wspólne czytanie i aktywne włączenie się w akcję "Cała Polska czyta dzieciom."