XI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

"Cała Polska czyta dzieciom"

L I S T O P A D

W dniu 17 listopada nasze przedszkole odwiedził daleki kuzyn Smoka Wawelskiego – Smok Novuś. Nasz sympatyczny gość przybył do nas  ze swoją nową bajeczką, którą chciał głośno przeczytać wszystkim zgromadzonym w przedszkolu. Niestety, okazało się, że Novuś nie zna jeszcze wszystkich liter tak dobrze, żeby mógł płynnie przeczytać przyniesioną ze sobą bajkę. Na szczęście z pomocą przyszła Pani Ewa Mazur – mama naszej Emilki, która wyręczyła smoka w czytaniu i dzięki niej wszystkie przedszkolaki mogły zapoznać się z historią Smoka Novusia.
      Pani Ewie bardzo dziękujemy za głośne czytanie naszym milusińskim, Smokowi natomiast dziękujemy za odwiedziny i wspólną zabawę. Zapraszamy częściej!