zakończenie roku szkolnego - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej - nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

     22 czerwca po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w roku szkolnym 2017/2018. Uroczyste zakończenie roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęliśmy od mszy świętej. Następnie zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie pożegnali się ze swoją Panią uczniowie klasy III. Przygotowali montaż słowno-muzyczny, w którym podsumowali swoje trzyletnie zmagania o zdobywanie wiedzy.
     Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe wyróżnionym uczniom z klas młodszych i świadectwa z wyróżnieniem tym uczniom klas starszych, którzy cały rok niestrudzenie pracowali na wysoką średnią ocen.  Dodatkowo ci uczniowie, którzy osiągnęli wysoką średnią ocen i byli laureatami konkursów ogólnopolskich otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Wójta Gminy Domaradz, Pana Jana Kędrę. W naszej szkole byli to: Aleksandra Potoczna – uczennica klasy IV i Paweł Kobiałka – uczeń klasy VI. Kolejnym etapem spotkania było podsumowanie ostatnich konkursów szkolnych. Cieszymy się z wszystkich, nawet najmniejszych sukcesów naszych uczniów i gratulujemy im z całego serca. Wszystkie nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców. Przy tej okazji Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej Nr 2 w Golcowej składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za wspieranie działań szkoły i ogromne zaangażowanie w pozyskiwanie środków finansowych na rzecz uczniów.
     Ostatnim etapem było przypomnienie przez Panią Dyrektor zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu i spotkanie z wychowawcami klas.
     Życzymy wszystkim pięknych wakacji, ciekawych przygód i niezapomnianych wspomnień. Spotkamy się po wakacjach, pełni energii, siły do pracy i ciekawi nowych wyzwań.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego